Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - január 2018

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
pondelok
1
- - - -
utorok
2
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 19.00 – 22.00
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
streda
3
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 19.00 – 21.10
-
štvrtok
4
- Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 19.00 – 21.10
Eugen Suchoň
Krútňava
Opera: 19.00 – 22.10
piatok
5
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
sobota
6
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 17.00 – 18.45
nedeľa
7
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 18.00 – 20.45
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 18.00 – 20.25
-
pondelok
8
- - - -
utorok
9
- William Shakespeare
Richard III.
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
- -
streda
10
- Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
- -
štvrtok
11
- Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 10.00 – 11.40
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Činohra: 19.00 – 21.20
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
piatok
12
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 19.00 – 21.40
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.00 – 20.30
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
sobota
13
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Balet: 18.00 – 20.00
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
nedeľa
14
- Viliam Klimáček
Sissi - Úteky Alžbety Rakúskej
Činohra: 18.00 – 21.00
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 18.00 – 20.25
-
pondelok
15
- - David Grossman
Vojde kôň do baru
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 19.00
Predstavenie uvádzame so slovenskými titulkami
-
utorok
16
- - David Grossman
Vojde kôň do baru
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 19.00
Predstavenie uvádzame so slovenskými titulkami
Veselé paničky windsorské
Činohra: 19.00 – 22.00
streda
17
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
štvrtok
18
- Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 11.00 – 14.20
piatok
19
- Modrý salón
Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu
Činohra: 19.30 – 19.30
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Giuseppe Verdi
Macbeth
Opera: 19.00 – 22.00
sobota
20
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
Predstavenie uvádzame s anglickými titulkami
-
nedeľa
21
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 15.00 – 17.00
- Matiné k premiére Sadko
Matiné
Opera: 10.30 – 12.00
Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 17.00 – 19.30
pondelok
22
- - - -
utorok
23
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
- Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
streda
24
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 10.00 – 12.45
- -
štvrtok
25
- William Shakespeare
Richard III.
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
- -
piatok
26
Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov
Sadko
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Krotká
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
-
sobota
27
- Viliam Klimáček
Sissi - Úteky Alžbety Rakúskej
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Krotká
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
Šárka Ondrišová, Peter Groll
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi
Zrušené
Balet:
18.00 – 20.00
nedeľa
28
Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov
Sadko
Premiéra
Opera: 17.00 – 17.00
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 18.00 – 20.45
Modrý salón
Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu
Činohra: 19.30 – 19.30
Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Krotká
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
-
pondelok
29
- - - -
utorok
30
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
- Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Krotká
Činohra: 10.00 – 10.00
-
streda
31
- - Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Krotká
Činohra: 19.00 – 19.00
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac