Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - október 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
nedeľa
1
- - Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 18.00 – 21.20
Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 19.00 – 21.45
pondelok
2
- - - -
utorok
3
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 20.45
-
streda
4
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Opera: 19.00 – 21.50
štvrtok
5
- - - -
piatok
6
- - - Maurice Ravel
Španielska hodinka (L´Heure espagnole)
Opera
Maurice Ravel, Reona Sato
Dafnis a Chloé
Balet: 19.00 – 21.00
sobota
7
- - - Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
nedeľa
8
Sergej Sergejevič Prokofiev, Natália Horečná
ROMEO A JÚLIA - Tak ako včera...
Balet: 17.00 – 19.10
Modrý salón
Karol Wojtyła
Lúče otcovstva
Činohra: 18.30 – 19.15
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 18.00 – 21.00
-
pondelok
9
- - - -
utorok
10
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 19.00 – 22.10
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
-
streda
11
Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 19.00 – 22.10
Séria P
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
-
štvrtok
12
- Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
-
piatok
13
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 17.00 – 19.00
Séria RT
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
- Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 18.00 – 21.45
sobota
14
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 11.00 – 13.00
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 17.00 – 19.00
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 19.00 – 22.00
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
nedeľa
15
- DOSKY 2017
Iné: 20.00 – 21.20
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 18.00 – 20.45
Martin Vanek
Z opery do opery
Opera: 17.00 – 18.30
Predstavenie vhodné pre deti od siedmich rokov
pondelok
16
- Večer s Adelou Vinczeovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
- -
utorok
17
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 11.00 – 13.00
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.15
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
- SIENA
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 20.00
streda
18
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 11.00 – 13.00
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 22.30
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
- Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
Séria OŽ
štvrtok
19
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Opera: 19.00 – 22.15
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
- -
piatok
20
- Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
sobota
21
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 19.00 – 21.40
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
Séria MO
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Činohra: 19.00 – 21.20
Séria NC4 2016/2017
-
nedeľa
22
Nepredajme nevestu!
Opera: 18.00 – 19.10
Séria RT
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 18.00 – 21.00
Séria KB
Modrý salón
Pavol Országh Hviezdoslav
Časy, časy, mrcha časy
Činohra: 18.30 – 20.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 18.00 – 20.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
-
pondelok
23
- - - -
utorok
24
Ruggiero Leoncavallo
Komedianti
Opera
Pietro Mascagni
Sedliacka česť
Opera: 19.00 – 21.40
- - -
streda
25
- - - -
štvrtok
26
- Jiří Havelka
Elity
Činohra: 18.00 – 20.00
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
-
piatok
27
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
Séria E
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 18.30 – 20.00
Jánošík
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 19.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
Veselé paničky windsorské
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
sobota
28
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
Veselé paničky windsorské
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
nedeľa
29
Nepredajme nevestu!
Opera: 17.00 – 18.10
- - Veselé paničky windsorské
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
pondelok
30
- - - -
utorok
31
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
- -
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac