Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - november 2016

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
utorok
1
- - - -
streda
2
- Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Zrušené
Činohra:
10.00 – 12.00
- -
štvrtok
3
- - - -
piatok
4
- - Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
-
sobota
5
- Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Premiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
Wolfgang Amadeus Mozart
Così fan tutte
Opera: 19.00 – 21.45
Séria M
nedeľa
6
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Opera: 17.00 – 19.40
- Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Premiéra
Činohra: 18.00 – 21.00
-
pondelok
7
- - - -
utorok
8
- - Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 10.00 – 13.00
Gioacchino Rossini
Figaro sem, Figaro tam
Presunuté na 25. 10. 2016,
Opera:
11.00 – 12.15
Ján Cikker
Juro Jánošík
Hosťovanie
Opera: 19.00 – 21.30
streda
9
- - - „3 české kvartety“
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 20.30
štvrtok
10
Adolphe Charles Adam
Korzár
Balet: 19.00 – 21.30
Modrý salón
Silvester Lavrík
Zlaté vajco
Hosťovanie
Činohra: 19.30 – 21.00
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra
Peter Karvaš
Polnočná omša
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.50
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
-
piatok
11
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ1
Eugen Suchoň
Krútňava
Opera: 19.00 – 22.10
venované životnému jubileu dlhoročného sólistu Opery SND Františkovi Livorovi
sobota
12
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera
Hector Berlioz
Faustovo prekliatie
Zrušené
Opera:
19.00 – 21.15
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Premiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 19.00 – 20.15
nedeľa
13
Nepredajme nevestu!
Opera: 17.00 – 18.10
Séria RT
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Premiéra
Činohra: 18.00 – 21.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 18.00 – 20.00
-
pondelok
14
- - - -
utorok
15
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 19.00 – 21.00
Predstavenie uvádzame v rámci festivalu Epoché
Séria VS
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 10.00 – 13.00
Modrý salón
TEDxYouth@Bratislava Salon
Činohra: 16.00 – 21.00
- -
streda
16
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
- -
štvrtok
17
- - Desatoro
Činohra: 17.00 – 21.50
-
piatok
18
Ludwig van Beethoven
Fidelio
Opera: 19.00 – 21.30
Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
-
sobota
19
Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 19.00 – 22.10
Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
NOC DIVADIEL - Divadelný kvíz
Činohra: 19.30 – 21.00
VOĽNÝ VSTUP
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
-
nedeľa
20
- František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 18.00 – 21.30
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 18.00 – 19.45
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
-
pondelok
21
- - Dalibor Kocián, Monika Čertezni
HEDY - Sólo pre jednu ženu a dvoch mužov
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 19.50
Súčasný tanec v SND
Hosťovanie NESKORÝ ZBER, o.z.
-
utorok
22
Giacomo Puccini
Bohéma
Opera: 19.00 – 21.30
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ1
Modrý salón
INSIGHT PREMIÉRY - Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.30 – 21.30
VOĽNÝ VSTUP
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Séria NČ2
-
streda
23
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
-
štvrtok
24
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Séria KB
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Predstvenie uvádzame s titulkami
Séria AT
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
-
piatok
25
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ2
Modrý salón
Ruská Dráma v salóne
Činohra: 19.30 – 21.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ4
Adolphe Charles Adam
Giselle
Premiéra
Balet: 19.00 – 21.30
Séria Y-VIP
sobota
26
- - - Adolphe Charles Adam
Giselle
Premiéra
Balet: 19.00 – 21.30
nedeľa
27
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Desatoro
Činohra: 17.00 – 21.50
-
pondelok
28
- Večer s Adelou Banášovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Séria TI
- A living space
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 20.30
utorok
29
- Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 10.00 – 11.30
Predstavenie uvedieme s anglickými titulkami
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 20.30
- Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
streda
30
- Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.30
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
- Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac