Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - december 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
piatok
1
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 19.00 – 22.10
- -
sobota
2
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Derniéra
Činohra: 19.00 – 22.10
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Gioacchino Rossini
Il signor Bruschino
Hosťovanie
Opera: 19.00 – 20.40
nedeľa
3
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Opera: 17.00 – 20.15
Séria E
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 18.00 – 20.45
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 18.00 – 20.10
Séria NČ4
-
pondelok
4
- Večer s Adelou Vinczeovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Na predstavení sa realizuje televízny záznam
- -
utorok
5
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Lučenec
Činohra: 19.00 – 20.50
Hosťovanie v Lučenci
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
streda
6
Wolfgang Amadeus Mozart
O čarovnej flaute a iných kúzlach
Opera: 11.00 – 12.15
William Shakespeare
Richard III.
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ1
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 19.00 – 21.10
Séria NČ3
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
štvrtok
7
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu
Premiéra
Činohra: 19.30 – 19.30
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.00
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
piatok
8
- Tom Stoppard
Arkádia
Derniéra
Činohra: 18.00 – 22.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
sobota
9
Vianočná čarovná cesta
Hosťovanie
Iné: 17.00 – 18.30
Viliam Klimáček
Sissi - Úteky Alžbety Rakúskej
Činohra: 19.00 – 22.00
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.00 – 20.30
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 17.00 – 18.45
nedeľa
10
Johann Strauss
Netopier
Opera: 17.00 – 20.00
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.15
Modrý salón
Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu
Činohra: 19.30 – 19.30
- Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
pondelok
11
- - - -
utorok
12
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.15
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Činohra: 19.00 – 21.20
Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 19.00 – 21.45
Séria KB
streda
13
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Činohra: 19.00 – 20.40
-
štvrtok
14
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 18.00 – 21.20
Séria P
piatok
15
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 10.00 – 12.50
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
-
sobota
16
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Balet: 17.00 – 19.00
Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
-
nedeľa
17
Vianoce v Bratislave
Hosťovanie
Opera: 19.00 – 21.00
Predaj vstupeniek je možný len osobne v pokladniciach SND.
William Shakespeare
Richard III.
Činohra: 18.00 – 21.00
Séria NČ2
Modrý salón
Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu
Činohra: 19.30 – 19.30
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 18.00 – 20.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Veselé paničky windsorské
Činohra: 18.00 – 21.00
Séria NČ1
pondelok
18
- - - Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
utorok
19
Wolfgang Amadeus Mozart
Čarovná flauta
Opera: 19.00 – 21.50
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Činohra: 19.00 – 21.20
-
streda
20
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
štvrtok
21
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
piatok
22
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
sobota
23
- - - -
nedeľa
24
- - - -
pondelok
25
- - - -
utorok
26
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 17.00 – 18.45
streda
27
Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 19.00 – 22.10
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Pavol Országh Hviezdoslav
Časy, časy, mrcha časy
Činohra: 19.30 – 20.15
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
štvrtok
28
Johann Strauss
Netopier
Opera: 19.00 – 22.00
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
piatok
29
- Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.15
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.00 – 20.30
Martin Vanek
Z opery do opery
Opera: 11.00 – 12.10
Predstavenie vhodné pre deti od siedmich rokov
Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
sobota
30
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 18.00 – 20.45
nedeľa
31
Silvestrovský koncert
Opera: 16.00 – 16.50
Johann Strauss
Netopier
Opera: 19.00 – 22.00
- - Veselé paničky windsorské
Činohra: 18.00 – 21.00
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac