Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - december 2016

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
štvrtok
1
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Biele vrany naokolo ... o odvahe ísť proti prúdu
Činohra: 19.30 – 21.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
-
piatok
2
Pietro Mascagni
Sedliacka česť
Opera
Ruggiero Leoncavallo
Komedianti
Opera
Piotr Iľjič Čajkovskij
Piková dáma
Zrušené
Opera:
19.00 – 22.20
Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
INSIGHT: Divadelné profesie - divadelný fotograf
Činohra: 19.30 – 21.00
Eugen Gindl
Karpatský thriller
Činohra: 19.00 – 20.15
-
sobota
3
- Pavol Dobšinský, Anton Korenči, Juraj Bielik
Mechúrik-Koščúrik
Činohra: 14.00 – 15.00
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
nedeľa
4
Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 17.00 – 20.10
Séria OŽ
Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 16.00 – 18.00
- Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
pondelok
5
- - Tanečná lekcia, Nočná ilúzia
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 19.50
-
utorok
6
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Činohra: 19.30 – 21.00
- Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
streda
7
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NC3
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
- Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
štvrtok
8
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 19.30 – 20.20
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 20.45
-
piatok
9
- Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Modrý salón
Nemecká Dráma v salóne
Presunuté na 26. 1. 2017,
Činohra:
19.30 – 21.00
Dea Loher
Nevina
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
sobota
10
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
nedeľa
11
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 18.00 – 21.00
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 18.30 – 19.50
Peter Lomnický
Strach
Činohra: 18.00 – 19.50
Kontinuity
Opera: 10.30 – 10.30
pondelok
12
- - - -
utorok
13
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Opera: 19.00 – 21.40
Séria V
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.30
- Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 19.00 – 20.15
streda
14
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
- Jean Baptiste Poquelin Molière
Lakomec
Činohra: 19.00 – 21.20
štvrtok
15
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
Wolfgang Amadeus Mozart
Così fan tutte
Opera: 19.00 – 21.45
Séria KB
piatok
16
- Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 18.00 – 21.00
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Zrušené
Činohra:
18.00 – 21.30
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Morálka 2000+
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.50
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
sobota
17
Johann Strauss
Netopier
Opera: 19.00 – 22.00
Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 19.00 – 22.10
Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 20.30
Séria KS
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
nedeľa
18
Vianoce v Bratislave
Verejná generálka
Opera: 15.00 – 17.45
Predaj vstupeniek je možný len osobne v pokladniciach SND.
Vianoce v Bratislave
Opera: 19.00 – 21.45
Predaj vstupeniek je možný len osobne v pokladniciach SND.
Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 18.00 – 20.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 17.00 – 18.45
pondelok
19
- Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Séria TI
Karol Horák
Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov
Činohra: 19.00 – 22.00
-
utorok
20
Ludwig van Beethoven
Fidelio
Opera: 19.00 – 21.30
- - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
streda
21
- - - Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
štvrtok
22
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
Séria PB
- - -
piatok
23
- - - -
sobota
24
- - - -
nedeľa
25
- - - -
pondelok
26
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 17.00 – 18.45
utorok
27
Johann Strauss
Netopier
Opera: 19.00 – 22.00
William Shakespeare
Veľa kriku pre nič
Činohra: 19.00 – 20.45
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
streda
28
- Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.30
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
Morálka 2000+
Činohra: 19.00 – 20.50
Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
štvrtok
29
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NC4
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Séria NC3
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
piatok
30
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 18.00 – 19.40
Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
sobota
31
Silvestrovský koncert
Opera: 16.00 – 16.00
Johann Strauss
Netopier
Opera: 19.00 – 22.00
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 18.00 – 21.00
Pavol Dobšinský, Anton Korenči, Juraj Bielik
Mechúrik-Koščúrik
Činohra: 11.00 – 12.00
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 17.00 – 18.15
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 20.00 – 21.15
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac