Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - február 2018

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
štvrtok
1
Giacomo Puccini
Bohéma
Opera: 19.00 – 21.30
- - -
piatok
2
Sergej Sergejevič Prokofiev, Natália Horečná
ROMEO A JÚLIA - Tak ako včera...
Balet: 19.00 – 21.10
- - -
sobota
3
- Henrik Ibsen
Hedda Gablerová
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
- Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 19.00 – 20.20
Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Zrušené
Opera:
18.00 – 20.50
nedeľa
4
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Opera: 17.00 – 20.15
Henrik Ibsen
Hedda Gablerová
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
- -
pondelok
5
- - - -
utorok
6
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Balet: 19.00 – 21.00
- - -
streda
7
- - - Gioacchino Rossini
Figaro sem, Figaro tam
Opera: 11.00 – 12.15
štvrtok
8
Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Zrušené
Opera:
19.00 – 21.40
- - Gioacchino Rossini
Figaro sem, Figaro tam
Opera: 11.00 – 12.15
piatok
9
- - - Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet
Šárka Ondrišová, Peter Groll
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi
Zrušené
Balet:
19.00 – 21.00
sobota
10
Johann Strauss
Netopier
Opera: 18.00 – 21.00
- - -
nedeľa
11
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 17.00 – 19.45
pondelok
12
- - - -
utorok
13
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
- - -
streda
14
- - - Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
štvrtok
15
Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov
Sadko
Opera: 19.00 – 19.00
- - -
piatok
16
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- - Martin Vanek
Z opery do opery
Opera: 11.00 – 12.10
Predstavenie vhodné pre deti od siedmich rokov
Gioacchino Rossini
Il signor Bruschino
Hosťovanie
Opera: 19.00 – 20.40
sobota
17
Wolfgang Amadeus Mozart
Čarovná flauta
Opera: 18.00 – 20.50
- - -
nedeľa
18
- - - Eugen Suchoň
Krútňava
Opera: 17.00 – 20.10
pondelok
19
- - - -
utorok
20
- - - -
streda
21
- - - Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
štvrtok
22
- - - -
piatok
23
Giacomo Puccini
Bohéma
Opera: 19.00 – 21.30
- - -
sobota
24
- - - Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 18.00 – 20.30
nedeľa
25
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 17.00 – 19.40
- - -
pondelok
26
- - - -
utorok
27
- - - -
streda
28
Ruggiero Leoncavallo
Komedianti
Opera
Pietro Mascagni
Sedliacka česť
Opera: 19.00 – 21.40
- - -
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac