Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - apríl 2018

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
nedeľa
1
- - - -
pondelok
2
- - - -
utorok
3
- - - -
streda
4
Giacomo Puccini
Bohéma
Opera: 19.00 – 21.30
- - -
štvrtok
5
- - - -
piatok
6
Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 19.00 – 22.10
- - -
sobota
7
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Balet: 19.00 – 19.00
- Gerhart Hauptmann
Pred západom slnka
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
-
nedeľa
8
- - Gerhart Hauptmann
Pred západom slnka
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
Matiné k premiére Poľská krv
Matiné
Opera: 10.30 – 12.00
pondelok
9
- - - -
utorok
10
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
- - -
streda
11
Sergej Sergejevič Prokofiev, Natália Horečná
ROMEO A JÚLIA - Tak ako včera...
Balet: 19.00 – 21.10
- - -
štvrtok
12
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
- - -
piatok
13
- - - Oskar Nedbal
Poľská krv
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
sobota
14
- Sofokles
Antigona
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
- Oskar Nedbal
Poľská krv
Premiéra
Opera: 18.00 – 18.00
nedeľa
15
- Sofokles
Antigona
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
- -
pondelok
16
- - - -
utorok
17
- - - Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
streda
18
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
- - -
štvrtok
19
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Opera: 19.00 – 21.50
piatok
20
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Opera: 19.00 – 22.15
- - -
sobota
21
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
nedeľa
22
Cesare Pugni, Vasilij Medvedev
Esmeralda
Balet: 18.00 – 18.00
- - -
pondelok
23
- - - -
utorok
24
- - - -
streda
25
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Opera: 19.00 – 21.40
- - -
štvrtok
26
- - - Maurice Ravel
Španielska hodinka (L´Heure espagnol)
Opera
Maurice Ravel, Reona Sato
Dafnis a Chloé
Balet: 19.00 – 19.00
piatok
27
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 19.00 – 21.00
- - -
sobota
28
Wolfgang Amadeus Mozart
Čarovná flauta
Opera: 19.00 – 21.50
- - -
nedeľa
29
- - - Oskar Nedbal
Poľská krv
Opera: 18.00 – 18.00
pondelok
30
- - - -
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac