Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - apríl 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
sobota
1
- Jiří Havelka
Elity
Premiéra
Činohra: 19.00 – 21.00
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
-
nedeľa
2
- Jiří Havelka
Elity
Premiéra
Činohra: 18.00 – 20.00
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Činohra: 18.00 – 19.40
Túžba NC1
Matiné k premiére Židovka
Opera: 10.30 – 10.30
pondelok
3
- - - -
utorok
4
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 10.00 – 12.00
Modrý salón
Karol Wojtyła
Lúče otcovstva
Činohra: 19.30 – 20.15
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Činohra: 10.00 – 11.40
-
streda
5
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 20.30
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra
Milan Dubovský
Veľká doktorská rozprávka
Opera: 11.00 – 13.10
štvrtok
6
- Modrý salón
Cesta do krajiny, kde nám niekto chýba
Činohra: 18.00 – 19.45
Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.50
Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
piatok
7
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Premiéra
Opera: 19.00 – 22.15
Séria Y-VIP
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Presunuté na 12. 4. 2017,
Činohra:
19.30 – 20.45
- -
sobota
8
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 19.00 – 22.00
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 19.00 – 20.15
nedeľa
9
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Premiéra
Opera: 17.00 – 20.15
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 18.00 – 20.00
Séria NC1
- -
pondelok
10
- Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Na predstavení sa realizuje televízny záznam
Séria TI
- -
utorok
11
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.50
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
- Milan Dubovský
Veľká doktorská rozprávka
Opera: 11.00 – 13.10
streda
12
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 19.00 – 21.00
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.30
- Milan Dubovský
Veľká doktorská rozprávka
Opera: 11.00 – 13.10
štvrtok
13
- - Desatoro
Činohra: 17.00 – 21.50
Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
piatok
14
- - - -
sobota
15
Piotr Iľjič Čajkovskij, Vladimir Malakhov
Spiaca krásavica
Balet: 11.00 – 13.40
Séria PB
- - Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
nedeľa
16
- - - -
pondelok
17
- - - -
utorok
18
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria VS
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Peter Lomnický
Strach
Činohra: 19.00 – 20.50
-
streda
19
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra
Tom Stoppard
Arkádia
Zrušené
Činohra:
18.00 – 22.00
Modrý salón
Modrý salón
Prorocké poznanie Chalíla Džibrána
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.45
-
štvrtok
20
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Zrušené
Činohra:
18.00 – 21.15
Morálka 2000+
Derniéra
Činohra: 19.00 – 20.50
Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Opera: 19.00 – 21.50
50. repríza
piatok
21
- Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Séria NC2
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NC1
-
sobota
22
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 19.00 – 21.40
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 20.45
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Balet: 11.00 – 12.50
Séria RT
nedeľa
23
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 18.00 – 20.45
Séria KB
Modrý salón
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 18.30 – 19.20
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Činohra: 18.00 – 19.40
Séria NC2
Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 17.00 – 20.45
pondelok
24
- - - -
utorok
25
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Opera: 19.00 – 21.40
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
Séria AT
Johann Nepomuk Nestroy
Pán Mimo
Derniéra
Činohra: 19.00 – 21.45
streda
26
- Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Činohra: 19.30 – 21.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 19.00 – 20.15
štvrtok
27
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Opera: 19.00 – 22.15
Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Poľská dráma v Salóne
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
-
piatok
28
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Biele psy a čierne mačky
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 20.20
Leoš Janáček
Vec Makropulos
Opera: 19.00 – 21.10
sobota
29
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Pavol Országh Hviezdoslav
Časy, časy, mrcha časy
Premiéra
Činohra: 19.30 – 21.00
- -
nedeľa
30
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 18.00 – 20.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 18.00 – 19.40
Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Opera: 17.00 – 19.50
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac