Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - jún 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
štvrtok
1
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 11.00 – 13.00
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 17.00 – 19.00
- - -
piatok
2
Giacomo Puccini
Bohéma
Opera: 19.00 – 21.30
- - -
sobota
3
- Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
- -
nedeľa
4
Sergej Sergejevič Prokofiev, Natália Horečná
ROMEO A JÚLIA - Tak ako včera...
Balet: 17.00 – 17.00
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
- -
pondelok
5
- - - -
utorok
6
- - - -
streda
7
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
- - Milan Dubovský
Veľká doktorská rozprávka
Opera: 18.00 – 20.10
štvrtok
8
Jacques Fromental Halévy
Židovka
Opera: 19.00 – 19.00
- - -
piatok
9
- - - -
sobota
10
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
- - -
nedeľa
11
- - - Matiné k premiére Únos zo serailu
Opera: 10.30 – 10.30
Leoš Janáček
Vec Makropulos
Opera: 17.00 – 19.10
pondelok
12
- - - -
utorok
13
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- - -
streda
14
- - - -
štvrtok
15
Ludwig van Beethoven
Fidelio
Opera: 19.00 – 21.30
- - -
piatok
16
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
sobota
17
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
nedeľa
18
Adolphe Charles Adam
Korzár
Balet: 17.00 – 19.30
- - -
pondelok
19
- - - -
utorok
20
- - - Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
streda
21
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 19.00 – 21.00
- - -
štvrtok
22
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Opera: 19.00 – 21.50
piatok
23
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 19.00 – 21.40
- - Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Derniéra
Balet: 19.00 – 20.15
sobota
24
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- - -
nedeľa
25
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 17.00 – 17.00
pondelok
26
- - - -
utorok
27
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
- - Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
streda
28
Piotr Iľjič Čajkovskij, Vladimir Malakhov
Spiaca krásavica
Derniéra
Balet: 19.00 – 21.40
- - -
štvrtok
29
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 19.00 – 19.00
piatok
30
- - - -
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac