Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - jún 2018

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
piatok
1
- - Bjørnstjerne Bjørnson
Nad našu silu (II.)
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
Václav Patejdl, Libor Vaculík
Snehulienka a sedem pretekárov
Balet: 19.00 – 21.00
sobota
2
Giacomo Puccini
Tosca
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
- Bjørnstjerne Bjørnson
Nad našu silu (II.)
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
Václav Patejdl, Libor Vaculík
Snehulienka a sedem pretekárov
Balet: 11.00 – 13.00
Václav Patejdl, Libor Vaculík
Snehulienka a sedem pretekárov
Balet: 18.00 – 20.00
nedeľa
3
- - - -
pondelok
4
Giacomo Puccini
Tosca
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
- - -
utorok
5
- - - -
streda
6
- - - Maurice Ravel
Španielska hodinka (L´Heure espagnole)
Opera
Maurice Ravel, Reona Sato
Dafnis a Chloé
Balet: 19.00 – 21.00
štvrtok
7
- - - -
piatok
8
Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov
Sadko
Opera: 19.00 – 19.00
- - -
sobota
9
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Balet: 19.00 – 19.00
Lev Nikolajevič Tolstoj
Vojna a mier
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
- -
nedeľa
10
- Lev Nikolajevič Tolstoj
Vojna a mier
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
- Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 18.00 – 21.45
pondelok
11
- - - -
utorok
12
- - - -
streda
13
Cesare Pugni, Vasilij Medvedev
Esmeralda
Balet: 19.00 – 19.00
- - -
štvrtok
14
- - - Oskar Nedbal
Poľská krv
Opera: 19.00 – 19.00
piatok
15
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Opera: 18.00 – 20.40
- - -
sobota
16
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 19.00 – 21.45
nedeľa
17
- - - -
pondelok
18
- - - -
utorok
19
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 11.00 – 13.45
streda
20
- - - Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
štvrtok
21
Hector Berlioz
Faustovo prekliatie
Opera: 19.00 – 21.15
- - -
piatok
22
Giacomo Puccini
Tosca
Opera: 19.00 – 19.00
- - -
sobota
23
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
- - -
nedeľa
24
Bedřich Smetana
Predaná nevesta
Opera: 18.00 – 20.50
- - -
pondelok
25
- - - -
utorok
26
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 11.00 – 13.00
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 19.00 – 21.00
- - -
streda
27
- - - -
štvrtok
28
- - - Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
piatok
29
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
- - -
sobota
30
- - - Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac