Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - september 2016

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
štvrtok
1
- - - -
piatok
2
- - - -
sobota
3
- - - -
nedeľa
4
- - - -
pondelok
5
- - - -
utorok
6
- - - -
streda
7
- - Desatoro
Činohra: 17.00 – 21.50
-
štvrtok
8
Ján Ďurovčík, Ľubomír Feldek, Anton Popovič
Popolvár
Balet: 11.00 – 13.00
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
-
piatok
9
- Modrý salón
Modrý salón
Večer najlepších recitátorov zo 62. Hviezdoslavovho Kubína
Činohra: 19.30 – 19.30
VOĽNÝ VSTUP
- -
sobota
10
Nepredajme nevestu!
Premiéra
Opera: 17.00 – 18.10
V rámci Dňa otvorených dveri v SND
Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 17.00 – 19.00
Séria RT
- -
nedeľa
11
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 18.00 – 20.45
- -
pondelok
12
- - - -
utorok
13
- Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Premiéra
Činohra: 19.30 – 21.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra
Eugen Gindl
Karpatský thriller
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.15
-
streda
14
Orfeus
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 20.15
Voľne inšpirované gréckym mýtom.
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.30
Morálka 2000+
Činohra: 19.00 – 20.50
Séria NC1
-
štvrtok
15
- - - -
piatok
16
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria VS
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
Séria AT
-
sobota
17
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NC3
Peter Lomnický
Strach
Činohra: 19.00 – 20.50
Séria NC4
Eugen Suchoň
Krútňava
Opera: 19.00 – 22.10
nedeľa
18
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 17.00 – 19.00
William Shakespeare
Veľa kriku pre nič
Činohra: 18.00 – 19.45
- -
pondelok
19
- - - -
utorok
20
- Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 20.30
- -
streda
21
Ludwig van Beethoven
Fidelio
Opera: 19.00 – 21.30
- - -
štvrtok
22
- Modrý salón
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 19.30 – 20.20
- Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
piatok
23
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 22.30
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 20.45
-
sobota
24
- Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
Eugen Suchoň
Krútňava
Opera: 19.00 – 22.10
Séria VS
nedeľa
25
Giuseppe Verdi
Simon Boccanegra
Opera: 17.00 – 19.40
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 18.00 – 20.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 18.00 – 19.40
Šárka Ondrišová, Peter Groll
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi
Zrušené
Balet:
17.00 – 19.00
pondelok
26
- Večer s Adelou Banášovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
- -
utorok
27
- - - -
streda
28
- - - -
štvrtok
29
- - - Eugen Suchoň, Rudolf Pepucha, Mauro de Candia
Angelika
Balet: 19.00 – 21.00
Séria PB
piatok
30
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
-
         
Zobraziť: Nasledujúci mesiac