Preskočiť menu
Štandardné zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - september 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
piatok
1
- - - -
sobota
2
- - - -
nedeľa
3
- - - -
pondelok
4
- - - -
utorok
5
- - - -
streda
6
- - - -
štvrtok
7
- - Desatoro
Činohra: 17.00 – 21.50
-
piatok
8
- - - -
sobota
9
Martin Vanek
Z opery do opery
Premiéra
Opera: 12.00 – 12.00
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 18.00 – 20.50
V rámci dňa otvorenývh dverí v SND
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria MO
-
nedeľa
10
- - - -
pondelok
11
- - - -
utorok
12
- - - -
streda
13
- - - -
štvrtok
14
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
-
piatok
15
- - - -
sobota
16
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Martin Vanek
Z opery do opery
Opera: 18.00 – 18.00
Séria O
nedeľa
17
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 18.00 – 21.00
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 18.00 – 20.25
Matiné k premiére Španielska hodinka
Matiné
Opera: 10.30 – 12.00
pondelok
18
Večer s Adelou Vinczeovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
- - -
utorok
19
- Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
Séria NC4
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Činohra: 19.00 – 21.20
Séria NC3
-
streda
20
- František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 22.30
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 20.45
-
štvrtok
21
- Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
Maurice Ravel
Španielska hodinka (L´Heure espagnol)
Premiéra
Opera
Séria O/B
Maurice Ravel, Reona Sato
Dafnis a Chloé
Premiéra
Balet: 19.00 – 19.00
Séria O/B
piatok
22
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 19.00 – 21.40
Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
-
sobota
23
- Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.15
- Maurice Ravel, Reona Sato
Dafnis a Chloé
Premiéra
Balet
Maurice Ravel
Španielska hodinka (L´Heure espagnol)
Premiéra
Opera: 19.00 – 19.00
nedeľa
24
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 15.00 – 17.00
- -
pondelok
25
- - - -
utorok
26
SERGEI POLUNIN „DANCER“
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 21.00
- Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Činohra: 19.00 – 20.40
-
streda
27
SERGEI POLUNIN „DANCER“
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 21.00
Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
-
štvrtok
28
- Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Rodáci
Činohra: 19.00 – 20.40
Séria NC3
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
- -
piatok
29
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
- -
sobota
30
Sergej Sergejevič Prokofiev, Natália Horečná
ROMEO A JÚLIA - Tak ako včera...
Balet: 19.00 – 21.10
Séria B
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
-
         
Zobraziť: Nasledujúci mesiac