Preskočiť menu
Štandardné zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - november 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
streda
1
- - - -
štvrtok
2
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
- Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
Séria ZV
piatok
3
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 19.30 – 20.20
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 21.10
-
sobota
4
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Premiéra
Činohra: 19.00 – 21.10
Georges Bizet
Carmen
Opera: 18.00 – 21.00
nedeľa
5
- Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 18.30 – 20.00
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Premiéra
Činohra: 18.00 – 20.10
Martin Vanek
Z opery do opery
Opera: 17.00 – 18.30
Predstavenie vhodné pre deti od siedmich rokov
pondelok
6
- - - -
utorok
7
Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 19.00 – 22.10
- Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 10.00 – 12.10
Veselé paničky windsorské
Činohra: 11.00 – 14.00
streda
8
- - Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
štvrtok
9
- Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 19.30 – 22.00
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
-
piatok
10
- William Shakespeare
Richard III.
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Piotr Iľjič Čajkovskij
Eugen Onegin
Zrušené
Opera:
19.00 – 21.50
sobota
11
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 18.00 – 20.45
William Shakespeare
Richard III.
Premiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
-
nedeľa
12
- William Shakespeare
Richard III.
Premiéra
Činohra: 18.00 – 21.00
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 18.00 – 20.10
Séria NČ1
Kontinuity
Opera: 10.30 – 10.30
Veselé paničky windsorské
Zrušené
Činohra:
18.00 – 21.00
Séria NČ3
pondelok
13
- - - -
utorok
14
- William Shakespeare
Richard III.
Činohra: 14.00 – 17.00
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra: 18.00 – 20.10
Séria NČ2
Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
streda
15
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Viliam Klimáček
Zjavenie (hrobárova dcéra)
Činohra
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.20
-
štvrtok
16
- Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 10.00 – 11.45
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 12.00 – 14.45
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Zrušené
Činohra:
10.00 – 13.00
Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 18.00 – 21.20
Séria KB
piatok
17
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Premiéra
Balet: 19.00 – 21.00
Séria Y-VIP
Večer s Adelou Vinczeovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Na predstavení sa realizuje televízny záznam
- -
sobota
18
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Premiéra
Balet: 19.00 – 21.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Zrušené
Činohra:
19.30 – 20.45
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
-
nedeľa
19
- - Desatoro
Derniéra
Činohra: 17.00 – 21.50
Voci da camera
Opera: 17.00 – 18.30
pondelok
20
- - - -
utorok
21
Pietro Mascagni
Sedliacka česť
Opera
Ruggiero Leoncavallo
Komedianti
Opera: 19.00 – 21.45
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Modrý salón
Pavol Országh Hviezdoslav
Časy, časy, mrcha časy
Činohra: 19.30 – 20.15
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.40
Séria NČ3
-
streda
22
- William Shakespeare
Richard III.
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ3
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.45
-
štvrtok
23
- Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 11.00 – 13.30
Modrý salón
Ľubomír Feldek
Nepolepšený svätec
Činohra: 18.30 – 21.00
Predstavenie sa koná v rámci Festivalu Slobody 2017. Po skončení sa uskutoční diskusia s tvorcami inscenácie a odborníkmi Ústavu pamäti národa.
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Derniéra
Činohra: 19.00 – 22.30
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Derniéra
Činohra: 19.00 – 20.45
Wolfgang Amadeus Mozart
Únos zo serailu
Opera: 19.00 – 21.45
piatok
24
- - - Giuseppe Verdi
Macbeth
Opera: 19.00 – 22.00
sobota
25
Boris Eifman
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci
Balet: 19.00 – 21.00
Jiří Havelka
Elity
Činohra: 19.00 – 21.00
Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Činohra: 19.30 – 21.00
William Shakespeare
Richard III.
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Séria NČ4
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Gaetano Donizetti
Maria Stuarda
Hosťovanie
Opera: 19.00 – 22.00
nedeľa
26
Wolfgang Amadeus Mozart
Čarovná flauta
Opera: 17.00 – 19.50
Séria RT
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.15
- -
pondelok
27
- - - -
utorok
28
Wolfgang Amadeus Mozart
O čarovnej flaute a iných kúzlach
Opera: 11.00 – 12.15
- - Veselé paničky windsorské
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ2
streda
29
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 19.30 – 20.20
Sláva Daubnerová
Spievajúci dom
Činohra: 19.00 – 21.20
-
štvrtok
30
- Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
Séria MO
Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac