Aktuelles

Neue Impulse mit dem neuen Direktor der Oper des SND Rastislav Štúr
Publikované dňa: 16.10.2018

Steigerung der künstlerischen Qualität, inspirierende Vorhaben und Projekte – das alles werden die Veränderungen mit sich bringen, die die Zuschauer von Opernvorstellungen in der nächsten Zeit erwarten.

Rastislav Štúr wurde am 25. September 2018 zum Operndirektor des SND und unverzüglich begann er mit seinem typischen Enthusiasmus und Energie mit nützlichen Veränderungen des dramaturgischen Plans, die das Interesse für unsere Vorstellungen und insgesamt für das Geschehen in unserer Opernbühne steigern werden. Rastislav Štúr bemüht sich unter maximaler Berücksichtigung des wirtschaftlichen Aspekts von Opernproduktionen, ihre künstlerische Qualität zu verdeutlichen und zu erhöhen, sodass diese attraktiv, künstlerisch wertvoll sind und so viele Zuschauer wie möglich in den Zuschauerraum führen.

ZMENA predstavenia SPIEVAJÚCI DOM 16. októbra 2018
Publikované dňa: 15.10.2018

Vážení návštevníci,

Dočasný výpadok portálu www.navstevnik.sk
Publikované dňa: 11.10.2018

Vážení návštevníci,

ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok portálu www.navstevnik.sk. Na odstránení technického problému sa intenzívne pracuje.

Za porozumenie vám vopred ďakujeme.

Vaše SND

Zrušenie predstavenia Kabaret normalizácia vo štvrtok 11. októbra
Publikované dňa: 11.10.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Modrom salón SND dňa 11. októbra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho RUŠÍME dnešné predstavenie Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu bez náhrady.

O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk alebo jana.krajcirova@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

ZMENA predstavenia JE ÚŽASNÁ vo štvrtok 11. októbra
Publikované dňa: 10.10.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Štúdiu SND vo štvrtok dňa 11. októbra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho RUŠÍME predstavenie Je úžasná. Ako náhradné predstavenie uvedieme predstavenie Popol a vášeň v hlavných úlohách s Martinom Hubom a Dušanom Jamrichom.

Čas aj miesto konania zostáva nezmenené.

Upozorňujeme divákov, ktorí navštívia náhradné predstavenie, že v Štúdiu SND bude voľné sedenie z dôvodu odlišného usporiadania sedadiel.

Seiten