Aktuelles

Zmena hracieho plánu Činohry SND v decembri a v januári
Publikované dňa: 07.12.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu zdravotnej indispozície člena súboru a organizačných dôvodov sme museli pristúpiť k niekoľkým zmenám v našom programe.

Zmena hracieho plánu Činohry SND v decembri
Publikované dňa: 27.11.2018

Vážení návštevníci,

Zmena hracieho plánu Činohry SND 28. 11.
Publikované dňa: 26.11.2018

Vážení návštevníci,

Zmena hracieho plánu Činohry SND 25. 11. a 6. 12.
Publikované dňa: 23.11.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu zdravotnej indispozície člena súboru, rušíme dňa 25. novembra 2018 predstavenie Polnočná omša. Ako náhradné predstavenie uvedieme titul Kabaret Normalizácia alebo Modlitba pre Martu. Dňa 6. decembra 2018 uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Richard III., predstavenie inscenácie Dobrodružstvo pri obžinkoch.Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.

V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Zrušenie predstavenia KROTKÁ, 18. 11. 2018
Publikované dňa: 17.11.2018Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Štúdiu SND dňa 18. novembra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície jedného z účinkujúcich RUŠÍME predstavenie KROTKÁ bez náhrady.

O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou a ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.

Vaše SND.

Seiten