Zmena hracieho plánu Činohry SND v decembri a v januári

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu zdravotnej indispozície člena súboru a organizačných dôvodov sme museli pristúpiť k niekoľkým zmenám v našom programe.

Dňa 14.12.2018 sa plánované predstavenie Pred západom slnka ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Bačova žena.


Dňa 16.12.2018 sa plánované predstavenie Projekt 1918  ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch.

Dňa 18.12.2018 sa plánované predstavenie Nad našu silu ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Vysoká škola diváckeho umenia.

Dňa 26.12.2018 sa plánované predstavenie Projekt 1918  ruší bez náhrady.

Dňa 27.12.2018 sa v Sále činohry ruší plánované predstavenie Projekt 1918, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Apartmán v hoteli Bristol. V Štúdiu SND uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Vysoká škola diváckeho umenia predstavenie inscenácie Ilúzie.

Dňa 30.12.2018 sa plánované predstavenie Tak sa na mňa prilepila ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Apartmán v hoteli Bristol.

Predstavenie Kabaret Normalizácia alebo Modlitba pre Martu pôvodne plánované na 09.01.2019 sa presúva na nový termín, sobotu 05.01.2019 o 19.30.

Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.

V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Ak sa však rozhodnete, že náhradný ponúkaný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze vám budú refundované v plnej výške. O vrátenie vstupného môžete požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia.

O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch môžete požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk Zároveň treba uviesť vaše číslo účtu a kód banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.


Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.

Tešíme sa na vás v sálach SND.