News

New impulses arrive with the new director of SND Opera, Mr Rastislav Štúr
Publikované dňa: 16.10.2018

Raised artistic standards, inspiring activities and projects – all this is to be brought by changes awaiting operatic audiences in the coming period.

Rastislav Štúr was appointed Director of SND Opera on 25 September. With his characteristic enthusiasm and energy he embarked on useful changes in programming that shall draw greater viewer interest and developments on our prime operatic stage. Whilst respecting the economy of operatic productions, Mr Štúr endeavours to raise their artistic standards and quality in order to make them attractive, artistically invaluable, thus drawing maximum number of spectators.

ZMENA predstavenia SPIEVAJÚCI DOM 16. októbra 2018
Publikované dňa: 15.10.2018

Vážení návštevníci,

Dočasný výpadok portálu www.navstevnik.sk
Publikované dňa: 11.10.2018

Vážení návštevníci,

ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok portálu www.navstevnik.sk. Na odstránení technického problému sa intenzívne pracuje.

Za porozumenie vám vopred ďakujeme.

Vaše SND

Zrušenie predstavenia Kabaret normalizácia vo štvrtok 11. októbra
Publikované dňa: 11.10.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Modrom salón SND dňa 11. októbra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho RUŠÍME dnešné predstavenie Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu bez náhrady.

O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk alebo jana.krajcirova@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

ZMENA predstavenia JE ÚŽASNÁ vo štvrtok 11. októbra
Publikované dňa: 10.10.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Štúdiu SND vo štvrtok dňa 11. októbra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho RUŠÍME predstavenie Je úžasná. Ako náhradné predstavenie uvedieme predstavenie Popol a vášeň v hlavných úlohách s Martinom Hubom a Dušanom Jamrichom.

Čas aj miesto konania zostáva nezmenené.

Upozorňujeme divákov, ktorí navštívia náhradné predstavenie, že v Štúdiu SND bude voľné sedenie z dôvodu odlišného usporiadania sedadiel.

Pages