Nezmeškajte, abonentka na vás počká len do konca júla!

Ste fanúšikom činohry, opery a baletu? Nemusíte čakať, kým sa titul, o ktorý máte záujem objaví na programe SND, nemusíte sa ani obávať, či si to vaše miesto v hľadisku nekúpil už niekto iný, nemusíte... jednoducho príďte do konca júla do pokladnice v novej budove SND a vyberte si z ponúkaných balíčkov ABONENTIEK! O tom, že aj tento rok je výber široký a variabilný, svedčí zvýšený záujem.

  • Tomáš Maštalír ponúka inscenácie, v ktorých rozhodujúcu úlohu hrajú Osudoví muži: Richard III., Don Giovanni, Bratia Karamazovovci - strhujúci baletný priam akrobatický večer Za hranicami hriechu a premiéru Beatles go Baroque.
  • Rovnako úspešná je Dominika Kavaschová a inscenácie, ktorých spoločným menovateľom sú životné príbehy Osudových žien: dramatická Hedda Gablerová, Antigona, Krotká, operná Turandot, baletná Giselle.
  • Na púť Svetovou klasikou, ktorá je spoľahlivým kľúčom k súčasnosti, pozýva Jana Oľhová,
  • Veľké príbehy, ktoré odhaľujú naše myslenie v čase, sú aj skvelou formou inšpirujúceho stretnutia s literatúrou a hudobným odkazom v prezentácii operného sólistu Sergeja Tolstova.
  • Pre dirigenta Rastislava Štúra je prirodzenou ponuka zo Sveta opery – dramatické i vášnivé príbehy v balíčku, v ktorom nechýba večne vypredaná opereta Poľská krv, operná novinka Tosca, ale aj chystaná historická freska Giuseppe Verdiho Don Carlos a ďalšie.
  • Úspešný tanečník Viacheslav Kruť vie posúdiť, aké silné emócie vzbudzuje hudba velikánov znásobená tanečným prejavom, a preto patrí k tým povolaným, ktorí pozývajú Zažite vášeň s Baletom SND.
  • Detský džavot je mimoriadne prítomný v živote opernej sólistky Terézie Kružliakovej. Rada teda pozýva dospelých zdieľať v hľadisku divadla spolu s deťmi zábavu, úsmev, radosť i poučenie pri sledovaní rozprávkových tajomstiev ináč, ako je drobizg na ne zvyknutý doma. Pre deti je názov abonentného balíčka plného neopakovateľných zážitkov.

Aj keď balíčky Noviniek činohry a Premiér opery a baletu SND už nie sú k dispozícii, jednotlivé tituly inscenácií z týchto balíčkov, ako sa môžete presvedčiť, sa v kombináciách objavujú v ďalších.

Už na stovky môžeme aj tento rok rátať tých, ktorých ABONENTKY SND oslovili atraktívnosťou výberu, úsporou financií oproti bežným cenám vstupeniek, možnosťou individuálneho prístupu a aj milou pozornosťou v podobe Ročenky SND na divadelnú sezónu 2018/2019.

Poponáhľajte sa, prosím, urobte radosť seba aj vašim blízkym! Predaj Abonentiek môžete využiť len do 31. júla 2018 s možnosťou objednávky na stránke www.abonentka.snd.sk alebo priamo v pokladnici v novej budove SND. Informácie na tel. čísle 02/20 472 296 alebo e- mailovej adrese abonentky@snd.sk.