Zmena hracieho plánu Činohry SND v januári 2019

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu zdravotnej indispozície člena súboru sme museli pristúpiť k niekoľkým zmenám v našom programe.Dňa 11. 1. 2019 sa plánované predstavenie Tak sa na mňa prilepila ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Apartmán v hoteli Bristol.

V Štúdiu SND uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Zjavenie (hrobárova dcéra) predstavenie inscenácie Nepolepšený svätec.

Dňa 12. 1. 2019 sa plánované predstavenie Tak sa na mňa prilepila ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Apartmán v hoteli Bristol.

V Štúdiu SND uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Zjavenie (hrobárova dcéra) predstavenie inscenácie Morena.

Dňa 27.1. 2019 sa plánované predstavenie Richard III. ruší bez náhradyZakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Ak sa však rozhodnete, že náhradný ponúkaný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze vám budú refundované v plnej výške. O vrátenie vstupného môžete požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia.O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch môžete požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk Zároveň treba uviesť vaše číslo účtu a kód banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.Tešíme sa na vás v sálach SND.