Divadlo v lockdowne

Vážení návštevníci,
 
dovoľujeme si vás informovať, že z dôvodu vyhláseného celoštátneho lockdownu oddnes 25. novembra do 9. decembra 2021, žiaľ, rušíme bez náhrady všetky naše plánované predstavenia.
 
Ak ste mali zakúpené vstupenky do divadla v dotknutých termínoch, máte možnosť si ich po znovuotvorení divadiel v našich pokladniciach zameniť za iné predstavenie sezóny 2021/2022 alebo písomne požiadať o vrátenie vstupného. V tom prípade zašlite najneskôr do 2 rokov od zrušenia predstavenia naskenovanú vstupenku, vaše číslo účtu a kód banky (IBAN, SWIFT/BIC) na adresu rezervacie@snd.sk a vstupenky vám budú refundované.
 
Naše pokladnice sú na účel nákupu a predaja vstupeniek momentálne zatvorené, sú však prístupné ako výdajné miesto darčekových poukážok v pracovných dňoch v čase od 12.00 do 18.00 h.
 
Do vašej pozornosti dávame možnosť sledovať vybrané predstavenia SND z pohodlia domova prostredníctvom domény navstevnik.online. Už zajtra 26. novembra o 20.00 h uvedieme dramatizáciu románu F. M. Dostojevského Bratia Karamazovovci.
 
Prihlásiť sa na sledovanie záznamu predstavenia môžete v čase jeho trvania na tejto webovej adrese: https://navstevnik.online/podujatie/bratia-karamazovovci/.
 
Našu online ponuku budeme postupne rozširovať a včas vás o všetkých aktuálnych novinkách a ďalšom vývoji informovať.
 
Ďakujeme, že dodržiavate všetky platné opatrenia, že chránite seba i ostatných. Veríme, že po zlepšení situácie sa čím skôr opäť uvidíme u nás v divadle.
 
Ďakujeme za vašu priazeň a porozumenie. V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
 
Vaše SND