Zmena hracieho plánu Činohry SND dnes 3. marca 2019

Vážení návštevníci,

s poľutovaním si dovoľujeme vás informovať, že z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho rušíme dnes 03.03.2019 predstavenie Vojna a mier  V Štúdiu SND sa ruší plánované predstavenie Nad našu siluAko náhradné predstavenie si môžete pozrieť inscenáciu POJEKT 1918 v Sále činohry SND o 19:00 hod.

Predplatiteľov ABONENTNÉHO balíka budeme informovať o zmene v nasledujúcom maile.

Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie. 

V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Ak sa však rozhodnete, že náhradný ponúkaný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze Vám budú refundované v plnej výške Vami zakúpených vstupeniek.

O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND ihneď od oznámenia zmeny, najneskôr však do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. 

Na refundáciu je vždy nutné predložiť vytlačenú nepoškodenú vstupenku ako doklad.

O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť naskenovanú kópiu vstupenky na refundáciu.

Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.

Vaše SND.