Zmeny hracieho plánu Činohry SND

Vážení návštevníci,
 
dovoľujeme si vás informovať, že z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho rušíme dnes 21.05.2019 predstavenie Hedda Gablerová v sále Činohry SND BEZ NÁHRADNÉHO PREDSTAVENIA.
Zajtra dňa 22.05.2019 rušíme predstavenie Hedda Gablerová v sále Činohry SND. Ako náhradné predstavenie si môžete pozrieť komédiu TAK SA NA MŇA PRILEPILA o 10:00 hod. 
Ďalej si vás dovoľujeme informovať, že z dôvodu dramaturgického rozhodnutia vedenia Činohry SND rušíme dňa 22.05.2019 predstavenie SLOVENSKO 2043 v Modrom salóne SND BEZ NÁHRADNÉHO PREDSTAVENIA.Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Ak sa však rozhodnete, že náhradný ponúkaný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze Vám budú refundované v plnej výške Vami zakúpených vstupeniek.
 
O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND ihneď od oznámenia zmeny, najneskôr však do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia.
Prípadne je možné požiadať písomne na adrese rezervacie@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.
O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.
 
Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.
 
Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.
 
Vaše SND.