ZMENA: GALA koncert SND k otvoreniu jubilejnej 100. sezóny - ZMENA MIESTA KONANIA

 
Vážení návštevníci,
 
dovoľujeme si vás informovať, že z organizačných dôvodov rušíme dňa 14.09.2019 GALA koncert SND k otvoreniu jubilejnej 100. sezóny v Sále Opery a Baletu v Novej budove SND. Toto predstavenie je presunuté do Historickej budovy SND v tom istom termíne 14.09.2019 o 19:00 hod.
 
Vzhľadom k tomu, že ste si zakúpili, alebo rezervovali vstupenky, sme nútení tieto Vaše objednávky zrušiť z toho dôvodu, že charakter kategorizácie miest v sále v Historickej budove je iný ako v Novej budove SND.
Preto Vás prosíme v prípade, že ste si vstupenky už zaplatili o zaslanie čísla Vášho účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), aby sme Vám mohli vrátiť finančné prostriedky na účet.
Ak máte záujem predstavenie navštíviť, vytvorili sme pre Vás rezerváciu miest, ktoré je možné si znova zakúpiť. Zašlite prosím svoj súhlas na adresu rezervacie@snd.sk, kde Vám kolegyne vyhovejú, vystavia faktúru a po opätovnej úhrade Vám zašlú vstupenky na adresu uvedenú v objednávke.
V prípade, že máte vstupenky len rezervované a máte záujem o Vami vybraté miesta, zašlite prosím svoj súhlas na adresu rezervacie@snd.sk, kde Vám kolegyne vyhovejú, vystavia faktúru a po úhrade Vám zašlú vstupenky na adresu uvedenú v objednávke.
 
Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.
 
Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.
 
Vaše SND.