Zmena predstavenia: O čarovnej flaute a iných kúzlach 04.10.2019

Vážení návštevníci,
 
dovoľujeme si vás informovať, že z technických príčin rušíme dňa 04.10.2019 o 11:00 hod. predstavenie O čarovnej flaute a iných kúzlach v sále Opery a Baletu SND. Ako náhradné predstavenie si môžete pozrieť detskú operu NEPREDAJME NEVESTU 04.10.2019 o 11:00 hod. v sále Opery a Baletu SND.


Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.
 
V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením. Ak sa však rozhodnete, že náhradný ponúkaný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze Vám budú refundované v plnej výške Vami zakúpených vstupeniek.
 
O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND ihneď od oznámenia zmeny, najneskôr však do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.
 
Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.
 
Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.
 
Vaše SND.