Dôležitý oznam

Vážení diváci Slovenského národného divadla,

 
ako viete, všetky predstavenia boli až do odvolania zrušené. Hoci tohtoročná sezóna bola 100. a mali sme ju spolu celý rok oslavovať, opak sa stal pravdou. Opona spadla a múzy zmĺkli. Nikto z nás si to takto nepredstavoval, ale život je už taký, veľakrát nepredvídateľný.

 
Mnohí ste si v nádeji, že vám ponúkneme hodnotný umelecký zážitok, zakúpili vstupenky alebo ste niekoho s radosťou obdarovali. Váš záujem nás veľmi teší, sme radi, keď vám naše umenie pohladí dušu.

 
Teraz sme sa však ocitli, tak ako mnohí z vás, vo veľmi ťažkom období. Napriek rozhodnutiu o zatvorení novej i historickej budovy SND v zmysle nariadenia vlády, sme dostali mimoriadne povolenie od nášho vedenia o vstupe na pracovisko a snažíme v obmedzenom čase odpovedať na všetky vaše otázky a žiadosti, no len v písomnom styku (emailom). Vzhľadom na to, že žiadateľov je veľké množstvo a s každým vykonávame osobnú komunikáciu, je celý proces zdĺhavejší. Nemusíte sa však obávať, vašu požiadavku evidujeme a v najkratšom možnom čase sa vám ozve naša kolegyňa.

 
Ponúkame vám tiež možnosť výmeny za voucher, ktorý má platnosť až do konca roka 2021, čo ste už na našu radosť mnohí aj využili. Prežívame náročné obdobie, hoci reštrikcie sa pomaly uvoľňujú, divadlo, žiaľ, musí ešte počkať na priaznivejšie časy. Veríme, že u vás nájdeme pochopenie a obdaríte nás zatiaľ svojou trpezlivosťou. My sme tu stále pre vás, lebo bez vás, našich divákov, naša práca nemá zmysel. „Držíme vám miesto!“ Nezabudnite.

 
Sledujte náš web a sociálne siete, tam sa dozviete všetky dôležite informácie o SND!