Fanúšikovia SND ani tento rok nesklamali!

Aj tento rok prezentovali ponuku abonentných balíčkov osobnosti troch umeleckých súborov SND – činohry, opery i baletu. Vďaka zaujímavej dramaturgii jednotlivých balíčkov a vhodných kombinácií predstavení ste opäť prejavili mimoriadny záujem.

Už tradične najviac upútali vašu pozornosť Novinky činohry, ktoré bez zháňania vstupeniek – s abonentkou navštívi 344 divákov. Nasleduje balíček Premiéry opery a baletu a balíček Svetová klasika, ktorý zahŕňa všetky činoherné premiéry z minulej sezóny. Viac-menej rovnomerný záujem vzbudili ďalšie kombinácie inscenácií – tie, ktorých spoločným menovateľom sú životné príbehy Osudových mužov i Osudových žien, inšpirujúce Veľké príbehy histórie i súčasnosti, aj dramatické i vášnivé príbehy Sveta opery. Tvorcov potešil záujem o abonentný balíček predstavení, na ktorých neopakovateľné divadelné zážitky vždy očaria najmenších divákov a svojich skalných znova priláka krehké baletné umenie, s ktorým vždy Zažívame vášeň.

Takmer 800 z mnohých našich pravidelných návštevníkov sa stalo majiteľmi abonentných balíčkov. Tržby z predaja prevýšili tak ako v minulom roku stotisíc eur.