JANUÁROVÉ ONLINE PREDSTAVENIA SND

Milí divadelní priaznivci,
 
aj v mesiaci január si pre vás SND pripravilo viacero online predstavení, ktoré môžete sledovať z pohodlia svojho domova.
Prostredníctvom projektu Online Živé umenie vám prinášame tri činoherné predstavenia. Stačí si vybrať svoju obľúbenú inscenáciu, kúpiť si online vstupenku cez portál navstevnik.online a pohodlne sa usadiť u vás doma.
 
Absurdný, groteskný, ale aj krutý príbeh o obyčajnom kuričovi Ráczovi, dedinskom prostáčikovi so zdravým sedliackym rozumom a s veľkou túžbou po peniazoch a láske, ktorý sa prepracuje vo veľkomeste z pozície kuriča hotela na jeho riaditeľa.
Kultové dielo Rivers of Babylon Petra Pišťanka v réžii Diega de Breu, ktorý zaň získal cenu Dosky 2016 v kategórii Najlepšia réžia sezóny 2015/2016, si môžete pozrieť už 20. 1. 2021 o 20.00 h prostredníctvom portálu navstevnik.online.
Vstupenky na online záznam kúpite TU.
 
Hra jedného z najvýraznejších slovenských dramatikov minulého storočia sa odohráva na Štedrý deň roku 1944. Neoslavuje však vojnových hrdinov – skúma a detailne analyzuje postoje a vzťahy obyčajných ľudí k dramatickým udalostiam končiacej sa druhej svetovej vojny.
Inscenáciu Polnočná omša si môžete pozrieť už 24. 1. 2021 o 20.00 h prostredníctvom portálu navstevnik.online.
Vstupenky na online záznam kúpite TU.
 
Otvorená pocta divadlu, hold pozemským radostiam, veľkorysosti vzťahov blízkych, oáza bezpečnosti, tajomstvá či mystika života. To všetko sa snúbi v inscenácii Fanny a Alexander v réžii Mariána Amslera.

Ponorte sa do sveta fantázie, oslobodzujúcich výmyslov, zhmotnených spomienok, nutkavých predstáv aj mocnej mystiky. Vychutnajte si strhujúci zážitok z filmu vznikajúceho priamo pred vašimi očami.

Inscenáciu Fanny a Alexander si môžete pozrieť už 29. 1. 2021 o 20.00 h prostredníctvom portálu navstevnik.online.
Vstupenky na online záznam kúpite TU.
 
Tešíme sa na váš ohlas na naše online prenosy.
 
Ďakujeme vám za priazeň.
 
Vaše SND