PREDSTAVENIA V SND SA RUŠIA DO ODVOLANIA

Rešpektujúc vyhlásenie vlády Slovenskej republiky o mimoriadnom stave po zasadaní Štábu civilnej ochrany SND vydal generálny riaditeľ Slovenského národného divadla Peter Kováč príkaz o predĺžení uzatvorenia historickej a novej budovy SND, ako aj Umelecko-dekoračných dielní SND do odvolania.
Na zasadaní Štábu civilnej ochrany SND bolo tiež konštatované, že k dnešnému dňu nie sú evidované žiadne ďalšie prípady nakazenia novým koronavírusom COVID-19 medzi zamestnancami SND.
 
Až do odvolania sa rušia všetky predstavenia SND. Tak ako sme už informovali, návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na predstavenia, ktoré sa z vyššie uvedeného dôvodu neuskutočnili, resp. sa neuskutočnia, majú možnosť požiadať o vrátenie vstupného písomne e-mailom na adrese rezervacie@snd.sk s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a k žiadosti priložiť naskenované vstupenky na refundáciu. Na žiadosti návštevníkov budeme postupne odpovedať.
 
V súvislosti s výzvou SND Podajte kultúre záchranné koleso sa obraciame na vás, verných divákov, aby ste kultúre, ak je to vo vašich možnostiach, podali „záchranné koleso“ a pomohli preklenúť toto ťažké obdobie tým, že si nebudete nárokovať vrátenie vstupného za zrušené predstavenia. Mnohí z vás sa k tejto iniciatíve už pridali. Patrí vám za to naše uznanie a vďaka. Viac informácií nájdete na https://www.snd.sk/aktuality-tlacove-spravy
 
Ďalšie informácie zverejníme operatívne na našej webovej stránke.
Ďakujeme za porozumenie a želáme všetkým pevné zdravie.

 
Vaše SND