Ste medzi nami

Ste medzi nami

činohra

Rôzne pohľady na vôbec nie nudný život nevidiacich a slabozrakých v autorskej inscenácii divadla Zrakáč.

nová budova SND, Modrý salón
10. 10. 2021 19:30 h - 20:40 h
Vitajte na interaktívnej prednáške samozvaného odborníka Andreja v oblasti katarakty. Spolu so svojimi figurantmi vám ukáže svet, ktorý sám dostatočne nepozná.
Autorská inscenácia divadla Zrakáč je kolážou na prvý pohľad banálnych životných situácií. Rôzne pohľady na svoje „špecifikulum“ sa herci pokúšajú vyjadriť výstupmi inšpirovanými skutočnými udalosťami, no s nadhľadom a s dávkou humoru. Skupina nevidiacich a slabozrakých tvorcov sa rozhodla vydať na cestu tvorivej metódy autorského divadla.
 
Dĺžka predstavenia: 1 hodina 10 minút bez prestávky
 
Inscenácia vznikla v spolupráci Divadla Zrakáč, o. z., a Činohry SND v rámci línie dobrodružnej dramaturgie.DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE
Z dôvodu pretrvávajúcej pandemickej situácie musíme preventívne blokovať (rezervovať) veľké množstvo miest v sále. Vždy v piatok uvoľňujeme do predaja všetky vstupenky, ktoré covid semafor na nasledujúci týždeň povoľuje. Preto vám odporúčame navštíviť našu stránku v piatok v týždni pred predstavením, aby ste si mohli zakúpiť vstupenky uvoľnené do predaja na nasledujúci týždeň. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

Inscenačný tím

Réžia a dramaturgia Matej Feldbauer Pavol Viecha
Hudba Katarakta