Predstavujeme vám naše divadelné prekvapenie pre deti!

Je ním čarovná divadelná krabička, ktorá obsahuje kartovú hru Čierny Peter, detský divadelný pas a ceruzku s motívom Luskáčika.
 
Kartová hra Čierny Peter obsahuje 33 ilustrovaných kariet, ktoré pestro a nápadito zobrazujú hlavných hrdinov všetkých našich rodinných predstavení. Ich autorkou je mladá talentovaná výtvarníčka Hedviga Gutierrez.
 
Detský divadelný pas bude pre najmenších divákov ich novým osobným sprievodcom kúzelným svetom divadla. Deti sa vďaka nemu zoznámia s troma umeleckými súbormi a nájdu v ňom aj prehľad všetkých detských a rodinných inscenácií SND, ako aj množstvo tvorivých úloh. Vypĺňať ich budú môcť ceruzkou s motívom Luskáčika, ktorá je súčasťou každej krabičky.
 
Za každé navštívené predstavenie od nás deti získajú do svojho pasu nálepku. Každý, kto nazbiera všetkých 10 nálepiek a dá nám o tom vedieť na uvedenej emailovej adrese, môže od nás očakávať veľké divadelné prekvapenie.
 
Čarovnú divadelnú krabičku pre vás pripravil trojčlenný tím tvorcov - grafická dizajnérka Katarína Balážiková, ilustrátorka Hedviga Gutierrez a kreatívne úlohy a sprievodcu predstaveniami pre deti pripravil tanečník Henrich Gibala.
 
Čarovná divadelná krabička sa bude dať zakúpiť od 21.12. v pokladnici SND v cene 20 €, spolu s ostatnými reklamnými predmetmi s motívom Luskáčika - hrnčekom, taškou a baliacim papierom.