SND opäť otvára svoje brány

Po nekonečných týždňoch bez vzácneho priameho kontaktu s divákmi Slovenské národné divadlo opäť otvára svoje brány.
 
Napriek tomu, že pôvodne bolo ohlásené ukončenie sezóny, urobili sme všetko, čo bolo v našich silách, a podarilo sa! Ešte do divadelných prázdnin je pripravených niekoľko skvelých titulov, ktoré odohráme pre našich divákov.
 
Hneď 18. júna a 19. júna začíname bláznivou komédiou o tom, čo sa môže stať, ak sa muž rozhodne opustiť ženu a nie je schopný jej to povedať – Tak sa na mňa prilepila. 24. júna uvedieme komédiu o najhoršej speváčke na svete pod názvom Je úžasná a 26. júna sa naši diváci môžu tešiť na čiernu komédiu na motívy poviedok Roalda Dahla – Apartmán v hoteli Bristol.
 
Opera SND pripravila 27. júna koncert romantických piesní s klavírom v historickej budove SND pod titulom Opäť spolu!. Tešiť sa môžete na Jolanu Fogašovú, Adrianu Kučerovú, Teréziu Kružliakovú, Michala Lehotského, Petra Mikuláša, Sergeja Tolstova s klavírnym sprievodom v podaní Jany Nagy-Juhász, Branka Ladiča a Jozefa Katráka.
 
Dôležité upozornenie pre divákov: Vstupenky budú v predaji iba on-line. Ak máte k dispozícii voucher, pre ktorý ste sa rozhodli namiesto vrátenia vstupného na váš účet za zrušené predstavenia, alebo vlastníte darčekovú poukážku, napíšte nám, prosím, na e-mailovú adresu: objednavky@snd.sk.

 
Táto adresa slúži výlučne pre majiteľov voucheru, darčekových poukazov a pre objednávanie imobilným návštevníkom.

 
Zároveň upozorňujeme ctených divákov, že na tieto mimoriadne predstavenia nie je možné uplatniť si žiadne zľavy, tak ako je uvedené vo VOP 2019/2020.
 
Tešíme sa na vás a veríme, že aj vy na nás!