Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - marec 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
streda
1
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
-
štvrtok
2
- Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
piatok
3
Piotr Iľjič Čajkovskij, Vladimir Malakhov
Spiaca krásavica
Balet: 19.00 – 21.40
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Činohra: 10.00 – 12.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 10.00 – 11.40
Šárka Ondrišová, Peter Groll
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi
Presunuté na 8. 3. 2017,
Balet

Jean Baptiste Poquelin Molière
Lakomec
Činohra: 19.00 – 21.20
sobota
4
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 18.00 – 20.45
Giacomo Puccini
Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi
Opera: 18.00 – 18.00
nedeľa
5
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 18.00 – 21.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 18.00 – 21.00
-
pondelok
6
- - - -
utorok
7
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
- ŠTEFAN NOSÁĽ 90
Hosťovanie
Balet: 20.00 – 21.30
streda
8
Piotr Iľjič Čajkovskij, Vladimir Malakhov
Spiaca krásavica
Presunuté na 3. 3. 2017,
Balet:
19.00 – 21.40
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
- Šárka Ondrišová, Peter Groll
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi
Balet: 19.00 – 21.00
štvrtok
9
Antonio Vivaldi
Arsilda
Premiéra
Opera: 19.00 – 21.00
Séria Y-VIP
Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 20.30
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
Johann Nepomuk Nestroy
Pán Mimo
Činohra: 19.00 – 21.45
piatok
10
- Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
Giuseppe Verdi
Macbeth
Opera: 19.00 – 22.00
sobota
11
- Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.30
Morálka 2000+
Činohra: 19.00 – 20.50
Wolfgang Amadeus Mozart
Così fan tutte
Opera: 19.00 – 21.45
nedeľa
12
Antonio Vivaldi
Arsilda
Opera: 17.00 – 19.00
Dea Loher
Nevina
Činohra: 18.00 – 20.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 18.00 – 19.50
-
pondelok
13
- Večer s Adelou Banášovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Séria TI
- -
utorok
14
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NC3
-
streda
15
- Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Činohra: 19.30 – 21.00
Karol Horák
Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov
Činohra: 19.00 – 22.00
Gioacchino Rossini
Figaro sem, Figaro tam
Opera: 11.00 – 12.15
štvrtok
16
- Modrý salón
Cesta do krajiny, kde nám niekto chýba
Činohra
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.30
Morálka 2000+
Činohra: 19.00 – 20.50
Leoš Janáček
Vec Makropulos
Opera: 19.00 – 21.10
piatok
17
Adolphe Charles Adam
Korzár
Balet: 19.00 – 21.30
Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Vojenské meno Rama
Hosťovanie
Činohra: 19.30 – 19.30
Peter Lomnický
Strach
Činohra: 19.00 – 20.50
-
sobota
18
Wolfgang Amadeus Mozart
Čarovná flauta
Opera: 18.00 – 19.50
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 20.50
Gioacchino Rossini
Figaro sem, Figaro tam
Opera: 11.00 – 12.15
Séria RT
nedeľa
19
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 18.00 – 21.10
- Kontinuity
Presunuté na 26. 3. 2017,
Opera:
10.30 – 10.30
Voci da camera
Opera: 17.00 – 17.00
pondelok
20
- - - -
utorok
21
- Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
- Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
streda
22
- Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
- Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
Séria PB
štvrtok
23
- Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 19.00 – 22.00
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
- -
piatok
24
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
Séria M
sobota
25
Piotr Iľjič Čajkovskij, Vladimir Malakhov
Spiaca krásavica
Balet: 19.00 – 21.40
William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 19.00 – 21.45
Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Premiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
-
nedeľa
26
- - Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
Kontinuity
Opera: 10.30 – 10.30
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 17.00 – 18.15
pondelok
27
- - - -
utorok
28
- - Bernhard Studlar
Túžba po nepriateľovi
Činohra: 10.00 – 10.00
-
streda
29
Piotr Iľjič Čajkovskij, Marius Petipa, Lev I. Ivanov
Labutie jazero
Balet: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 19.30 – 20.20
Séria PM
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NC4
-
štvrtok
30
- - - Jean Baptiste Poquelin Molière
Lakomec
Činohra: 19.00 – 21.20
piatok
31
- Jiří Havelka
Elity - kriminálny príbeh s politickým pozadím
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 19.00
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
         
Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac