Ďakujeme, že spolu s nami robíte lepším svet

Po krátkej pauze sme opäť v Slovenskom národnom divadle privítali na predstavení deti a mladých ľudí v rámci projektu Divadlo pre všetky deti.
 
Jeho cieľom je vďaka darcovským príspevkom dostať na predstavenia SND deti zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktoré by sa inak možno do divadla nikdy nedostali, a umožniť im tak zakúsiť výnimočné chvíle, ktoré prináša divadlo.
Vďaka spolupráci s Úsmev ako dar si v piatok 20. októbra pozreli v SND operné predstavenie Čert a Káča aj deti z bratislavských Centier pre deti a rodiny. Ďakujeme!
 
Každý z vás, našich divákov, teraz môžete podporiť projekt Divadlo pre všetky deti online pri nákupe svojich vstupeniek. Stačí, ak si pri platbe zvolíte možnosť dobrovoľného príspevku vo výške 5, 10 alebo 15 eur. Už za príspevok päť eur vieme napríklad zakúpiť vstupenku pre jedno dieťa na dopoludňajšie predstavenie rozprávky Nebojsa. Za 15 eur môžeme kúpiť vstupenku pre jedno dieťa na večerné predstavenie Čert a Káča.
 
Pre darcov, ktorí by chceli prispieť vyššou sumou, sú na výber možnosti vo výške 100, 300 a 500 eur. Všetky dobrovoľné príspevky použijeme na rozvoj detských projektov a nákup vstupeniek pre deti zo znevýhodneného prostredia alebo so zdravotným hendikepom.