Soboty v divadle - K-pop workshop

Soboty v divadle - K-pop workshop

Iné

K-pop workshop pre deti a mládež vo veku 10 – 18 rokov

Námestie pred novou budovou SND
29. 6. 2024 12:00 h - 13:00 h
V rámci Letného gala SND v spolupráci s RDS Art Group vám prinášame K-pop tanečný workshop pre deti a mládež vo veku 10 – 18 rokov. Že ste o fenoméne K-pop doteraz nepočuli? Spýtajte sa svojich detí!
 
Ide nielen o hudobný žáner, ale o celú subkultúru, ktorá vznikla v Južnej Kórei a stala sa populárnou po celom svete. Kombinuje rôzne hudobné štýly vrátane popu, hip-hopu, R&B, elektronickej hudby a ďalších žánrov a často je sprevádzaný charakteristickými choreografiami a vizuálnym umením. Okrem hudby je K-pop spojený s nápadnou módnou kultúrou a estetikou, ktorá zahŕňa výrazný mejkap, extravagantné oblečenie a unikátne vizuálne prvky vo videoklipoch. Popularita K-popu v posledných rokoch výrazne vzrástla a získal medzinárodnú podporu fanúšikov. K-popové hudobné a tanečné skupiny sa stali globálnymi ikonami a získali si milióny fanúšikov po celom svete.
 
Lektorom workshopu bude Oleg Knyazev z RDS Art Group. Počas workshopu naučí deti základy K-popu.
 
Workshop sa v prípade dobrého počasia bude konať na nábreží OC Eurovea, v prípade nepriaznivého počasia vnútri obchodného centra. Priniesť si treba nerozbitnú fľašu s vodou, pohodlné tanečné oblečenie, uterák, vhodnú a čistú obuv, veľa energie a dobrú náladu. Workshop je určený aj úplným začiatočníkom.
 
Prihlásené deti s vyplneným a podpísaným GDPR súhlasom treba v deň konania workshopu priviesť na nábrežie pri OC Eurovea v čase medzi 11.45 – 12.00 h. Rodičia si svoje deti môžu vyzdvihnúť po skončení workshopu o 13.00 h.
 
Ďakujeme a tešíme sa na vás!
 
GDPR súhlas si môžete stiahnuť tu, je potrebné odovzdať ho pri príchode dieťaťa na workshop.

Poznámka

VOĽNÝ VSTUP