Soboty v divadle - Krajina hier - workshop pantomímy

Soboty v divadle - Krajina hier - workshop pantomímy

Iné

Workshop pantomímy pre deti od 5 rokov

Námestie pred novou budovou SND
29. 6. 2024 10:30 h - 11:30 h
V rámci Letného gala SND vám prinášame workshop plný hier a pantomímy pre deti od 5 rokov s Jurajom Benčíkom, ktorý ako mím účinkoval v legendárnom Cirque du Soleil.
 
Deti sa spolu ocitnú na opustenom ostrove, kde žije námorný kapitán so svojím pažravým papagájom. Hľadajúc potravu obaja zistia, že na ostrove majú návštevu. Uvaria si s kamarátmi polievku, k pažravému papagájovi privolajú záchranársku helikoptéru s lekárom, a keď mu zachránia život operáciou, odplávajú na Ostrov narcisov, kde nájdu poklad. Deti pri stretnutí s pantomímou zistia, aké je to chytať do ruky imaginárne predmety a vidieť vo svojej predstave bujnú vegetáciu alebo šíre more.
 
Účinkuje: mím Juraj Benčík
 
Workshop sa v prípade dobrého počasia bude konať na nábreží OC Eurovea, v prípade nepriaznivého počasia vnútri obchodného centra.
 
Prihlásené deti s vyplneným a podpísaným GDPR súhlasom treba v deň konania workshopu priviesť na nábrežie pri OC Eurovea v čase medzi 10.15 – 10.30 h. Rodičia si svoje deti môžu vyzdvihnúť po skončení workshopu o 11.30 h.
 
Ďakujeme a tešíme sa na vás!
 
GDPR súhlas si môžete stiahnuť tu, je potrebné odovzdať ho pri príchode dieťaťa na workshop.

Poznámka

VOĽNÝ VSTUP